10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitotrans 353

Moduł świeżej wody do przepływowego ogrzewania c.w.u.

Moduły świeżej wody przeznaczone są do komfortowego, higienicznego ogrzewania wody użytkowej Inaczej niż w tradycyjnych rozwiązaniach, woda użytkowa nie jest magazynowana w zbiorniku. Ogrzewana jest przez efektywny wymiennik płytowy, wtedy kiedy jest potrzebna – po odkręceniu kranu.

Ciepło potrzebne do ogrzewania c.w.u. pobierane jest z zasobnika buforowego wody grzewczej. A ten może gromadzić ciepło z różnych i z wielu systemów jednocześnie, np. instalacja kolektorów słonecznych, kocioł na paliwo stałe, tradycyjny kocioł olejowy lub gazowy, pompa ciepła i inne.

Moduły świeżej wody Vitotrans 353 gwarantują stałą temperaturę ciepłej wody użytkowej, niezależnie od ilości, która w danej chwili jest potrzebna. Zapewniają w ten sposób idealny komfort, optymalną higienę i nowoczesną, energooszczędną eksploatację.

Zalety:

  • różnorodność zastosowań, dzięki możliwości pobierania dużej ilości c.w.u.: np. w domach jedno- i dwurodzinnych, obiektach sportowych, domach seniora
  • wstępnie zainstalowany moduł do szybkiego i łatwego montażu na ścianie budynku lub bezpośrednio na zasobniku – regulator i wysokowydajna pompa obiegowa są zintegrowane i podłączone
  • optymalna współpraca z niskotemperaturową instalacją grzewczą, np. z systemem solarnym
  • regulator z wyświetlaczem graficznym i miejscem na kartę SD na potrzeby tworzenia bilansów instalacji
  • możliwość montażu w układzie kaskadowym bez dodatkowego zewnętrznego regulatora.

 

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!