10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitobloc

Moduły kogeneracyjne do ekonomicznego wytwarzania ciepła i prądu.
Moc elektryczna/grzewcza: od 6 kWe/15 kWt do 530 kWe/660 kWt.

Podstawowe korzyści ekonomiczne z kogeneracji to własna produkcja prądu i ciepła.

 

Firma Viessmann dysponująca ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji modułów kogeneracyjnych.
Oprócz modułów seryjnych zasilanych biogazem, gazem ziemnym lub płynnym., wytwarzane są także moduły kogeneracyjne specjalnie dostosowane do potrzeb klientów.

 

Wymierne zyski finansowe, ochrona środowiska oraz możliwość pozyskania środków finansowych na realizację inwestycji, to argumenty przemawiające za wdrażaniem w życie projektów opartych na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii (np. biogazownie), jak również wysokosprawnych systemów wykorzystujących konwencjonalne paliwa (np. kogeneracja, trigeneracja).

 

Przykład – Biurowiec Goeppert-Mayer, na terenie Górnośląskiego Parku Przemysłowego, powierzchnia użytkowa: 7,8 tys. m2, garaż podziemny o powierzchni 3 tys. m2. To pierwszy w Polsce budynek energooszczędny wykorzystujący system trigeneracji firmy Viessmann – prąd, ciepło i chłód, produkowane są z gazu ziemnego na miejscu w budynku.
Biurowiec jest nie tylko ekologiczny, ale także tani w eksploatacji – zużywa ok. 40–50% mniej energii niż typowe biurowce klasy A. Inwestycja zwróci się w ciągu ok. 4–6 lat.

 

 

Kogeneracja prospekt

TopTechnik-Bloki_kogeneracyjne_Vitobloc

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!