10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

EasyPell

Automatyczny wysokosprawny kocioł na pelet.
Moc grzewcza: od 6 do 20 kW.

EasyPell to nowoczesny kocioł na pelet. Pozwala stworzyć prosty, tani w eksploatacji i wygodny w obsłudze system centralnego ogrzewania budynku i wody użytkowej. Łączy wysoką wydajność i trwałość, z prostotą konstrukcji. Dzięki temu jest niezawodny i bezpieczny w eksploatacji.

 

Modulacja mocy kotła Easypell w zakresie od 30% do 100% (od 6 do 20 kW) mocy znamionowej nie powoduje pogorszenia efektywności kotła. W przypadku braku zapotrzebowania na ciepło kocioł wyłącza się całkowicie.

 

Oszczędne ogrzewanie
Kocioł wyróżnia się wysoką sprawnością, zarówno przy pracy z maksymalną mocą (sprawność 93,3%), jak i przy częściowym obciążeniu (92,0%); wysoka sprawność w każdych warunkach pracy kotła znacznie obniża zużycie paliwa.

Półautomatyczny system oczyszczania i automatyczne odpopielania tacy palnika – optymalne warunki wymiany ciepła i zawsze wysoką sprawność kotła w czasie codziennej eksploatacji.
Kocioł wyposażony jest w bezawaryjny system automatycznego rozpoznawania paliwa i kontroli spalania. Dzięki temu automatycznie dopasowuje się do nowych warunków pracy i zapewnia zawsze maksymalne wykorzystanie energii paliwa.

EasyPell jest nie tylko efektywny ale i przyjazny dla środowiska – posiada najwyższą, bo 5 klasę emisji wg PN-EN 303-5: 2012

 

Bezpieczeństwo gwarantowane
EasyPell wyposażony jest w atestowane zabezpieczenie przeciwpożarowe, sprawdzone w ponad 60 000 kotłów na świecie (nie wymaga systemów fotoelektrycznych).
Brak możliwości wydostania się spalin z kotła do pomieszczenia – ciągła kontrola ciśnienia w kotle i sterowanie pracą wentylatora wyciągowego spalin. Zatrzymanie pracy kotła w przypadku stwierdzenia braku podciśnienia w komorze spalania.

 

Łatwa obsługa
Kocioł wyposażony jest w łatwy w obsłudze regulator.
Rozpalanie kotła odbywa się automatycznie.

 

Łatwa instalacja
EasyPell przeznaczony jest do pracy w układzie zamkniętym.
Nie potrzeba dużo miejsca do jego ustawienia.
Nie ma ograniczenia minimalnej temperatury wody grzewczej powracającej do kotła z instalacji – nie potrzebne są więc dodatkowe pompy i zawory podnoszące temperaturę powrotu.

 

EasyPell - prospekt i dane techniczne

KP-Easypell

Otwórz plik

Cennik - wybrana oferta

cennik_instalatora

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!